GÖRSEL İLETİŞİM TASARIMI

.artimu.’nun Uluslararası Çevrim İçi Grup Sergisi “BELİRSİZLİK” Açıldı

16.07.2021

.artimu.’nun çevrim içi grup sergilerine bir yenisi daha eklendi. 16.07.2021 tarihinde açılan "BELİRSİZLİK" temalı uluslararası sergide fotoğraf, video sanatı, resim, grafik tasarım, illüstrasyon, animasyon, seramik gibi farklı sanat ve tasarım alanlarında üreten sanatçıların işleri bir araya geldi.

Görsel İletişim Tasarımı Bölüm Başkanı Prof. Dr. Özlem Oğuzhan’ın küratörlüğünü üstlendiği sergiye sanatçılar Derya Samur, Rafel Arnal, Fadime Türk, İbrahim Genç, Gökçen Cıvaş, Kerem Yükseloğlu, Olcay Holat, Juan Bernardo Pineda, Yıldırım Onur Erdiren, Serdar Gülener, Özge Sayılgan, Mine Taylan, Kazuyuki Yamada, Enes Bilgin, Manuel Adsuara Ruiz, Özlem Oğuzhan, Gönül Esentürk, Şive Neşe Baydar, Joaquin Escuder Viruete, Ümran Özbalcı Aria, Ayşe Sezer, Koray Sevindi, Kevser Akçıl, Yasemin Tanrıverdi, Aslı İgit, Doğan Arslan, İlyas Sevindik ve Mehmet Dere eserleri ile katılım gösterdi.

Çevrim içi sergi, .artimu.'nun web sitesinde 16.07-16.09. 2021 tarihleri arasında izlenebilecektir. Sergiyi buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.